Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Дивитися мультфільми Барбі онлайн безкоштовно

Кожна маленька дівчинка, мріє стати принцесою, тому просто обожнює мультфільм «Барбі». Як відомо, мультфільм «Барбі» має багато, не пов'язаних між собою серій, які вчать лише добру і змушують вірити в чудеса.

Дивитися мультики «Барбі» онлайн тепер ви можете на одному сайті, і вам не доведеться витрачати час на пошуки. Всі серії представлені в хорошій якості, і ваша дитина дійсно зможе насолодитися переглядом. Будь-яка вибрана серія йде безкоштовно, все, що вам необхідно лише клікнути мишкою по кнопці «дивитися».


Барбі принцеса чарівності дивитися онлайн

Назва: Барбі принцеса чарівності дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми Барбі

Рік випуску: 2011

Актори: Діана Кааріна, Морвенна Банки, Ніколь Олівер, Брітні Вілсон


Чергова хороша історія про школярку Блер Віллоу із серії "мультфільми про Барбі безкоштовно", в якій вона збирається взяти участь у конкурсі "Принцеса чарівність". Її кращі шкільні подруги вирішили допомогти їй у цьому, але завжди є хто то, хто хоче перешкодити планам Барбі - це шкільний учитель, чия дочка теж одна з учасниць конкурсу і він бажає щоб вона стала принцесою чарівності.
Оригінальна назва цього мультфільму - Barbie Princess Charm School
Режисер: Джіно нікелю

Барбі принцеса чарівності дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Барбі - пригоди русалочки 2 дивитися онлайн

Назва: Барбі - пригоди русалочки 2 дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми Барбі

Рік випуску: 2012

2 частина або нові пригоди знаменитої русалочки Барбі, яка на цей раз грає роль Мерло і є чемпіонкою з серфінгу. А так само наша героїня Мерло є принцесою красивого підводного світу і дуже хоче відправиться в Австралію на чемпіонаті з серфінгу, але трапилася біда через яку нашій героїні та її друзям доведеться залишитися, адже на свободу вирвалася зла Еріс, яка хоче захопити весь підводний світ .

Барбі - пригоди русалочки 2 дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Барбі Принцеса і поп-зірка дивитися онлайн

Назва: Барбі Принцеса і поп-зірка дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми Барбі

Рік випуску: 2012

Цей новий мультфільм про Барбі відкриває її нову мрію жити не як принцеса, а як поп-зірка Кіра. Вона навіть хоче заради цього залишити королівство, в той час як Кіра мріє зовсім про інше - хоче залишити естраду і стати справжньою принцесою. І одного разу в магічній лавці здійснюються диво і вони міняються місцями.

Барбі Принцеса і поп-зірка дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Барбі і лебедине озеро дивитися онлайн

Назва: Барбі і лебедине озеро дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми Барбі

Рік випуску: 2003

Актори: Келсі Граммер, Келлі Шеріден, Марк Хілдерс, Венус Терзієв


Оригінальна Назва: Barbie of Swan Lake

Новий чудовий повнометражний мультфільм за участю загальної улюблениці Барбі! У картині, поставленої за мотивами знаменитої і чарівної казки, звучить геніальна музика Чайковського. Зірка екрану Barbie постає в ролі Одетти, юної дочки пекаря, що послідувала за єдинорогом в Зачароване Ліс. Злий чарівник Ротбарт, прагне перемогти свою кузину добру фею і захопити Зачарований Ліс, він перетворює бідолаху Одетту в лебедя.

Просмотров: Комментариев: 0
Барбі і Кришталевий замок дивитися онлайн

Назва: Барбі і Кришталевий замок дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми Барбі

Барбі і Тереза розкажуть нам казку про подружок Ліану і Алексу, у яких багато спільного, в тому числі любов до музики. Одного разу вони знайомляться з дівчинкою, замкненою усередині чарівного дзеркала. Щоб врятувати нову подругу, Ліана і Алекса відправляються в небезпечну подорож до таємного Кришталевого замку. Їх дружбі належить випробування, але, використовуючи силу музики, дівчинки в компанії двох чарівних щенят подолають всі труднощі і дізнаються, що дружба - це справжній скарб.

дивитися онлайн Барбі і Кришталевий замок

Просмотров: Комментариев: 0