Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Казки онлайн, казки дивитися онлайн безкоштовно

 
На нашому сайті Ви можете дивитися казки онлайн безкоштовно в хорошій якості без реєстрації. Російські народні фільми та казки безкоштовно для Вас і Ваших дітей.

По щучому велінню дивитися онлайн

Назва: По щучому велінню дивитися онлайн

Жанр: казки

Рік випуску: 1938

В одній простій російській селі жив та був собі хлопець на ім'я Ємеля. І ось одним зимовим днем відправився він до річки за водою, опустив в ополонку відро і вийняв його з щукою, яка до того ж виявилася не простою, а чарівної. Попросила вона людським голосом відпустити її, але натомість виконувати всі його бажання, примовляючи - по щучому велінню, по моєму бажанню.

По щучому велінню дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Білосніжка - помста гномів дивитися онлайн

Назва: Білосніжка - помста гномів дивитися онлайн

Жанр: казки

Рік випуску: 2012

Актори: Джулія Робертс Лілі Коллінз Армі Хаммер


У далекому державі жили король і королева, у яких народилася красива дочка по імені Білосніжка. Але трапилася біда і мама нашої героїні помирає, батько довго переживав і сам ростив дівчинку, але дитині потрібна матір і він знову одружився. Але мачуха виявилася злий жінкою на ім'я Клементіанна і не любила свою пасербицю. Життя дівчинки стала ще важче, після того як зник її батько в одній з битв з темними силами і королівство з часом майже зруйнувалося і Білосніжка вирішила покинути його і відправиться на пошуки свого батька. Білосніжка - помста гномів розповість нам нову історію захоплюючих пригод.

Білосніжка - помста гномів дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Принцеса на горошині дивитися онлайн

Назва: Принцеса на горошині дивитися онлайн

Жанр: казки

Рік випуску: 1976

Актори: Аліса Фрейндліх, Ігор Кваша, Володимир Зельдін, Микола Лавров, Інокентій Смоктуновський, Євген Стеблов, Ірина Малишева, Андрій Подошьян, Світлана Орлова, Марина Лібакова-Ліванова, Юрій Чекулаєв, Олександр Калягін, Ольга Кравченя, Василь Купріянов


Розповідь принцеса на горошині повідає нам про давні часи, коли були королі і королеви, принци та принцеси. Ось і ця історія про одного молодого принца, якому прийшла пора шукати собі принцесу і дали вони оголошення по всій державі, що шукають наречену, але вона повинна бути справжньою принцесою. І ось до замку прийшла маленька дівчина, яка промокла під проливним дощем і не була схожа на принцесу. Тоді принц вирушив у далеку подорож на пошуки нареченої не здогадуючись про те, що ця дівчина і є справжня принцеса.

Принцеса на горошині дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
На златом ганку сиділи дивитися онлайн

Назва: На златом ганку сиділи дивитися онлайн

Жанр: казки

Рік випуску: 1986

У давні часи жили були 2 королівства в повній дружбі і злагоді. І в обох з них росли діти і прийшла їм пора створювати свої сім'ї. І ось вирішив цар відправити своїх трьох синів свататися до дочки свого сусіда. Але не просто виявляється отримати руку принцеси - для цього треба ще пройти випробування. А вони ой як не прості - здолати Кащея безсмертного, відновити державу за допомогою майстрів та ще й повернути самого царя - батюшку, викраденого підводним царем. Ось тоді і отримає руку принцеси найдостойніший. І як повелося в російських казках - молодший завжди все робить за своїх старших братів.

На златом ганку сиділи дивитися онлайн

Просмотров: Комментариев: 0
Коник - Горбоконик дивитися онлайн

Назва: Коник - Горбоконик дивитися онлайн


Жанр: казки


Рік випуску: 1941


Прекрасний дитячий фільм "Коник - Горбоконик" був знятий в далекому 1941 році за мотивами казки Єршова. Але навіть не дивлячись на це він все одно залишається популярним всі ці роки. Як у будь-якій казці позначається - жив був батько і було в нього 3 сина. Вся ця історія і піде про молодшого з них, який хоч і був дурень, але отримав у подарунок дивного коника - горбоконика. Тут то і почалися його пригоди і завдання від царя - батюшки, але все одно завдяки цьому коника знайшов він своє щастя і красуню дружину. А всі охочі можуть подивитися онлайн ще й мультфільм "Коник Горбоконик".Коник - Горбоконик дивитися онлайн

Просмотров: 1286Комментариев: 0