Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Мультфільм "Шрек 4 Назавжди"

"Шрек 4 Назавжди" онлайн безкоштовно"Шрек 4 Назавжди" онлайн безкоштовно

Дивитися фільм «Шрек назавжди» краще в хорошій якості (HD) і з усією родиною. Починається історія з того, що рутинне життя доводить Шрека до сказу, і він свариться на день народження своїх діток з гостями і Фіоною. Маг-невезунчік Румпельштільцхен, пропонує Шреку підписати контракт, умовою якого було дати один день з життя, натомість на день який він проведе в своє задоволення.

Підписавши запропонований контракт, Шрек потрапляє в інший світ, де Румпельштільцхен - диктатор і все огри його раби. Як виявилося, маг в контракті мав введу день, коли Шрек народився, і тому все стало по-іншому. За умовами контракту йому залишилося прожити один день, так як в новому світі його просто немає. Завдяки зустрічі з Ослом, він дізнається, як анулювати умови контракту. Йому треба поцілувати до світанку свою справжню любов. Шрек починає пошуки Фіони. Звичайно ж, вона не впізнає його.

Переглянувши фільм онлайн, ви зможете поспостерігати, як Шрек і Фіона разом організовують революцію. Румпельштільцхен переживає, що контракт, може бути розірваний, і обіцяє винагороду тому, хто приведе Шрека. Починається бій за участю огрів, Осла і його дракониху, Кота, яким вдається привести Румпельштільцхена до поразки. Фіона закохується в Шрека. Поцілунок руйнує інший світ і все стає на свої місця.


Мультфільм "Шрек 4 Назавжди" онлайн безкоштовно

Социальные карты


Сподобався онлайн мульт або гра? Розкажіть друзям.


Просмотров: Комментариев: 0