Карта
Оцініть роботу сайту
Кращий про мультфільми
непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався


Іван царевич і жар птиця онлайн

Іван царевич і жар птиця дивитися онлайн

Назва: Іван царевич і жар птиця дивитися онлайн

Жанр: Мультфільми 2012

Рік випуску: 2012

Оповіді, які наповнені легендами, міфами і чисто російськими мотивами. Мультфільм про Івана царевич, що відправився на пошуки жар-птиці, обіцяє бути таким же за стилем.

І так, почнемо - головний герой, який жив собі та зла не знав. І, хоча його всі вважають дурнем, він виявиться героєм і доведе всім це. Не дивіться, що зростанням малий і веде себе смішно, не як богатир. Іван Царевич ще покаже себе! У кожному російською, простого хлопця, прихований славний воїн, який здатний протистояти злу! А почалася незвичайна історія з того, що вирішив одного разу цар роздобути собі чарівну, дивну, іменовану в народі Жар-птицю.

До кого ж він ще звернутися як не до сина рідного - царевичу Івану, який вже засумував трохи, та й пора прийшла вчитися йому розуму, та досвіду набиратися. Незграбні дії його спочатку знайдуть з часом свій шарм і стиль! Царевич подолає чимало різних труднощів і досягне мети, піймавши жар-птицю.
На його шляху будуть вставати перепони як з неживого світу (незвичайні простору, ліси дрімучі), так і зі світу живих. Наприклад, два брати, які жадають прославитися заслугами царевича. На допомогу Івану прийдуть дуже самовіддані, але забавні, веселі і милі друзі. Разом їм буде легше перемагати зло. Зустріне він різних цікавих персонажів, а головне зустріне любов свою Олену Прекрасну. Вона хоч і красуня, але точно не тихоня: здачі дасть, якщо скривдять. Її обличчя, обрамлене червоними волоссям, далеко не личко скромниці, але від збентеження не стане червоніти. І це допоможе Івану Царевичу в пошуках Жар-птиці!


Іван царевич і жар птиця дивитися онлайн


Социальные карты


Сподобався онлайн мульт або гра? Розкажіть друзям.


Просмотров: Комментариев: 0